شبکه آنلاین ورزشی Live 24

نمایش و پخش زنده رویدادهای ورزشی ایران و اروپا، با اپلیکیشن اندرویدی Live24

شبکه آنلاین ورزشی Live 24

شبکه آنلاین ورزشی Live 24، یکی از تجربه های ناموفق من در زمینهه برنامه نویسی اندروید به صورت شخصی ( freelance ) بود که شاید بشه اصلی ترین دلیلش رو کار کردن با آشنایان و اعتماد بی جا دونست. پروژه ای که بر پایه رفاقت دو طرفه شروع شد و با مطرح شدن مواردی خارج از قرار و عدم پرداخت های وعده داده شده، در نهایت متوقف شد و زمانی که صرف شده بود به هدر رفت. بالا بودن توقعات کارفرما که به نوعی دوست محسوب می شد، دخالت وی در مسایئل فنی بدون دانش کافی و عدم وجود استراتژی مشخص برای انتشار کار، از جمله عواملی بود که سبب قطع همکاری من با تیم شد.

شبکه آنلاین ورزشی Live 24

اما با نگاهی به جنبه های مثبت این موضوع، میشه به درستی این حقیقت که در پس هر شکستی، پیروزی نهفته است پی برد. شاید انجام این پروژه برای من نفع مالی در پی نداشت، اما پیاده سازی اپلیکیشن اندرویدی دو زبانه، استفاده از داده های برخط آنلاین  ( online streams ) برای نمایش ویدیوی آنلاین، استفاده و به کارگیری امکانات نمایش ویدیو در اندروید و ارائه طرح برای سایز و رزولوشن های مختلف گوشی های اندرویدی، دانش من در حوزه برنامه اندروید رو بسیار بالا برد.

شبکه ورزشی آنلاین

استفاده از قابلیت های اندروید برای نمایش در دو حالت ایستاده یا افقی، استفاده از قابلیت های چند زبانه، استفاده از قابلیت های پخش کننده های ویدیو ( video player )، عکس برداری از ویدیوی در حال بخش، امکان ضبط ویدیو و چندین قابلیت دیگر در این برنامه استفاده شده بود که به امید خدا در پروژه ای دیگر استفاده و منتشر خواهد شد.

این پست را به اشتراک بگذارید
نوشته شده توسط: بصیر پچاز
بصیر پچاز

پروژه های مرتبط

0 نظر

لطفاً نظر خود را درج کنید

پاسخ به پیام

بستن