آقای بار

حمل بارهای درون و برون شهری با استفاده از اپلیکیشن اندرویدی آقای بار

آقای بار

آقای بار، برنامه ای ساده با قابلیت های فراوان برای رانندگان ماشین های سبک باربری مانند پیکان وانت تا رانندگان ماشین های باربری سنگین می باشد که به آن ها کمک می کند تا بدون واسطه از نیازمندی های باربری در اطراف خود مطلع شوند و به سادگی کسب وکار خود را رونق دهند.

آقای بار اپلیکیشن اندرویدی حمل بار

از ویژگی های اصلی این برنامه می توان به سادگی رابطه کاربری، پشتیبانی از جدیدترین نسخه اندروید ( Android O ) و قابلیت جستجوی صوتی بارها در نزدیک اطراف رانندگان اشاره کرد. با استفاده از آقای بار، رانندگان می توانند از بارهای ثبت شده در سامانه آقای بار مطلع شده و قیمت دلخواه خود را برای انجام باربری به صاحب بار اعلام نمایند. صاحب بار نیز می تواند مناسب ترین قیمت اعلام شده را پذیرفته و پس از حمل موفق بار، مبلغ پذیرفته شده را پرداخت نماید.

آقای بار اپلیکیشن اندرویدی حمل بار

آقای بار، در دو نسخه مخصوص رانندگان و صاحبان بار نوشته شده است. استفاده از مسیریابی گوگل ( Google Map API )، دستیار صوتی گوگل، طراحی مبتنی بر استاندارهای متریال دیزاین ( Material Design )، امکان بارگذاری و دانلود تصاویر بار و کالاها و پروفایل شخصی، ویرایش و مشاهده اطلاعات بار و اطلاعات پروفایلی، امکان ثبت کالای دست دوم برای فروش و فروشگاه درون برنامه مخصوص ابزارآلات ماشین های سنگین، حساب الکترونیکی سامانه و امکان شارژ حساب، امکان پیام رسانی، جست و جوی هوشمند صوتی و متنی و در نهایت امنیت بالای برنامه با استفاده از تکنولوژی OAuth 2، از دیگر ویژگی های این برنامه مبتنی بر اندروید می باشد.

این پست را به اشتراک بگذارید
نوشته شده توسط: بصیر پچاز
بصیر پچاز

پروژه های مرتبط

0 نظر

لطفاً نظر خود را درج کنید

پاسخ به پیام

بستن