مدرستان

مشاوره، بررسی تکالیف، برگزاری امتحانات آنلاین، هدایت تحصیلی دانش آموزان با اپلیکیشن اندرویدی مدرستان، برای معلمان و اولیا

مدرستان

مدرستان، اپلیکیشنی برای مدیریت دانش آموزان و تکالیف آن ها به صورت مجازی می باشد.

اپلیکیشن اندرویدی مدرستان

دانش آموزان می توانند توسط این برنامه مستقیماً با دبیران و معلمان خود ارتباط داشته و اشکالات و مباحث خود را با آن ها در میان بگذارند، تکالیف خود را انجام داده، از آن ها عکس گرفته و برای دبیران خود ارسال نمایند و به طور کلی در هر لحظه با معلمان خود در ارتباط باشند. همچنین دبیران می توانند با استفاده از سیستم آزمون ساز سامانه آنلاین مدرستان، به برگزاری امتحان از دانش آموزان اقدام کرده و نتایج آن را، از طریق اپلیکیشن موبایل به اطلاع دانش آموزان و والدین آن ها برسانند.

در طراحی این برنامه اندرویدی از آخرین استاندارهای طراحی برنامه های موبایلی یا همان متریال دیزاین (material design) استفاده شده است. همچنین این برنامه با بهره گیری از سیستم اطلاع رسانی گوگل (google push notification) می تواند اطلاعیه ای مورد نظر را به طور لحظه ای به گوشی هایی که این برنامه را روی خود نصب دارند ارسال نماید. این برنامه با استفاده از نقشه گوگل (google map) می تواند محل دقیق همایش های برگزار شده از طرف مدرسه دانش آموزان را به آن ها نمایش دهد.

دانش آموزان با استفاده از این برنامه می تواند در سامانه مدرستان عضو شده، اطلاعات کاربری خود را مشاهده و ویرایش نمایند، تکالیف خود را انجام داده، از تکالیف خود به طور مستقیم از طریق اپلیکیشن عکس گرفته و برای دبیران خود ارسال نماید، نمرات خود را به طور لحظه ای و آنلاین مشاهده نماید، کلاس های خود را بررسی کنند، در رخدادها و همایش هایی که از طرف مدرسه برگزار می شود ثبت نام کرده و شرکت کنند و مستقیماً از طریق سیستم پیام رسانی برنامه با دبیران و دوستان خود در ارتباط باشند.

این پست را به اشتراک بگذارید
نوشته شده توسط: بصیر پچاز
بصیر پچاز

پروژه های مرتبط

0 نظر

لطفاً نظر خود را درج کنید

پاسخ به پیام

بستن